Op.Dr. Muharrem Demiroğulları
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi


Dr. Muharrem Demiroğulları 1964’de Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra 1982’de kazandığı GATA Tıp Fakültesinden 1988’de Tıp doktoru diplomasını aldı. 1 yıl GATA stajını takiben askeri doktor oldu. TSK Eskişehir Hava ve Uzay Fizyolojisi Merkezi’nde aldığı eğitimle “uçuş doktoru” olarak 2 yıl Kayseri 12. Hava Ulaştırma Üs Komutanlığı ve Etimesgut 12. Hava Ulaştırma Grup Komutanlığı’nda Sağlık Amiri- Uçuş Tabipliği görevlerinde bulundu. 1991-1997 yılları arasında Ankara GATA Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimini tamamladı.

1997-2008 yıllarında Etimesgut 600 Yataklı Hava Hastanesin’de Plastik Cerrahi Klinik Şefi olarak çalıştı. 2001-2002 yıllarında ABD-New York eyaletinde Albert Einstein Universitesi’nde Montefiore Medical Center’da Prof.Dr. Berish Strauch’un yanında “visiting fellow” olarak bulundu. 2008-2010 yıllarında TSK Rehabilitasyon ve Özel Bakım Merkezinde Başkan Yardımcılığı ve Baştabiplik görevine atandı, 2010 ocak ayında TSK’dan emekli olarak tam zamanlı hekimliğe geçiş yaptı. Özel çalışmalarına 1997’de Ankara-Gaziosmanpaşa International Well Woman&Man Clinic’te başladı. 2005 yılından beri özel muayenehane hekimliğini sürdürmektedir.

Özel ilgi alanları; estetik meme cerrahisi, rinoplasti, liposuction-karın germe-abdominoplasti, estetik yüz-göz-boyun cerrahisi ve cerrahi dışı dolgu, cilt soyma, PRP ve laser tedavileridir. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi (TPRCD) ve Estetik, Plastik Cerrahi (EPCD) dernekleri üyesidir. Çok sayıda yurt içi ve dışı makale ve tebliği bulunmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?