Badem Göz Estetiği Ankara

  Badem göz estetiği Ankara, göz yapısının değiştirilmesini, gözlerin daha çekik, yukarıda ve etkileyici görünmesini sağlar. Gözler, yüz ifadesinde en belirleyici olan bölgelerin başında gelir. Göz yapısının düşük olması, kişiyi olduğundan yorgun ve mutsuz gösterir. Badem göz yapısı ise yukarı doğru kalkık yapıda olduğu için kişinin daha genç görünmesini; bakışların anlamlı bir derinlik kazanmasını sağlar. Bu nedenle özellikle kadınlar tarafından beğenilir ve tercih edilir.

  İşlemin sonuçları kalıcıdır. Bu nedenle kişinin tek bir uygulama ile ömür boyu, etkileyici bakışlara sahip olmasına yardımcı olur. Fox eye estetiği ise fransız askı ile yapıldığı için kalıcı sonuç vermez. Ancak kısa sürede tamamlanan ve etkisi uzun süre devam eden bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Ankara fox eye/badem göz estetiği hakkında tüm merak ettikleriniz için Op. Dr. Muharrem Demiroğulları ile iletişime geçebilirsiniz. Badem göz estetiği fiyatları için ise kliniğimizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

  Badem Göz Estetiği Ankara Nedir?

  Fox eye ve badem göz estetiği, göz yapısını şekillendirmek ve yüz ifadesini daha etkileyici hale getirmek için yapılan estetik işlemlerdir. Fox eye uygulamasında, genellikle fransız askı ile germe dediğimiz, ip askı yöntemleri kullanılır. Badem göz ameliyatlarında ise gözün yanından yapılan cerrahi kesiler ile gözün daha çekik ve kıvrımlı olması sağlanır. Bu noktada hastanın cilt ve yüz yapısı, beklenen sonuçlar ve kişinin kendi tercihleri de değerlendirilerek, uygun yönteme karar verilebilir.

  Badem Göz Estetiği Ankara Kimlere Yapılabilir?

  Badem göz estetiği, özellikle genç kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bir işlemdir. Badem göz estetiği, 18 yaşını geçmiş ve ciddi bir sağlık problemi olmayan herkese yapılabilir. Ancak işlemden başarılı sonuç alabilmek için kişinin göz yapısının dikkatlice incelenmesi önemlidir. Çünkü yapısal olarak kalkık/çekik göz yapısı olan kişilerde estetik sonuçlar net bir şekilde görülmez. Göz yapısı düşük olan, göz kapakları aşağı doğru bakan kişilerde en başarılı sonuçlar elde edilebilir.

  Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

  Fransız Askı ile Fox Eye Estetiği

  Bu yöntemde göz bölgesindeki dokular, özel cerrahi ipler yardımı ile yukarı kaldırılır. Lokal anestezi ile yapılan bir işlem olduğu için hastalarımız herhangi bir ağrı ya da acı hissetmezler. Kaş ve gözün ortasında kalan bölgeden dokular yukarı doğru çekilir. İşlem yaklaşık 30 – 45 dakika sürer. İşlem sonunda bölgede herhangi bir iz kalmamaktadır.

  Diğer ip askı yöntemlerinde olduğu gibi fox eye estetiğinde de elde edilen sonuçlar geçicidir. Kişinin cilt yapısına göre 1,5 – 2 yıl kalıcılık söz konusudur. En önemli artılarından biri ise kişi sonuçları beğenmediği takdirde, gözün eski yapısına dönmesidir.

  Cerrahi ile Badem Göz Ameliyatı

  Badem göz ameliyatında amaç; gözün dış kenarlarındaki bağların yukarı çekilmesidir. Dokular yukarı çekildikten sonra gözün dış kenarında bulunan kemiğe sabitlenir. Böylece göz daha çekik ve belirgin görünür. Badem göz estetiğinden sonra özel dikişler kullanılır. Bu dikişler kendiliğinden düştüğü için ameliyat sonrasında dikişlerin alınması gerekmez. Dikişler düşüp, bölge iyileştikten sonra ameliyat izi görünümü de giderek azalır. Bu nedenle bölgede estetik görünümü bozacak herhangi bir iz kalmaz. Badem göz estetiğinden sonra kişi yaklaşık 10 gün içerisinde iyileşir ve günlük yaşamına devam edebilir. Badem göz ameliyatının sonuçları kalıcıdır.

  Badem Göz Estetiği Ankara Fiyatları

  Fox eye ve badem göz estetiği, kişinin daha dikkat çekici göz yapısına ve bakışlara sahip olmasını sağlar. Ancak herkeste uygulama süreci ve farklı olabilir. Bu nedenle ameliyat fiyatları da her hastamız için farklı olabilir. Ankara fox eye estetiği fiyatları ve badem göz estetiği fiyatları hakkında daha fazla bilgi için kliniğimizi arayabilirsiniz.


  Size nasıl yardımcı olabiliriz?