Elite İQ ile Lazer Epilasyon Ankara

  Elite İQ ile lazer epilasyon Ankara, lazer epilasyon yaptırmayı düşünenlerin en çok talep ettiği ve doktorlar tarafından da sıklıkla tercih edilen, estetik tedavilerin birçoğunu gerçekleştirme kapasitesine sahip, çok yönlü ve çift dalga boylu bir estetik cihaz ile uygulanır.

  Arttırılmış enerji ve Skintel® Melanin Reader™ teknolojilerine sahip olan Elite İQ cihazı sayesinde lazer epilasyon hızlı, güvenli ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebilir. Elite İQ cihazının lazer epilasyon alanında sunduğu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

  • Dünyanın ilk Skintel® Melanin Reader™ teknolojisine sahip olması sayesinde hastalar açısından son derece güvenli bir lazer epilasyon uygulaması sunar.
  • 755 nm ve 1064 nm Nd:YAG teknolojisinden gelen yüksek enerji kapasitesi sayesinde uygulama çok hızlı bir şekilde tamamlanır.
  • Lazer epilasyon dahil olmak üzere birçok popüler estetik tedavi süreçlerinde kullanılabilir.
  • Modern tasarım ve sezgisel kullanıcı ara yüzü sayesinde doktorlara kullanım kolaylığı sunar.
  • Değişik uygulamalarda kullanılmak üzere çeşitli hafif ve ergonomik el aletlerine sahiptir.

  Elite İQ cihazının sahip olduğu en önemli özelliklerden biri olan Skintel melanin okuyucu, bu endüstride kullanılan, FDA onayı almış ilk melanin okuyucudur. Benzersiz özellikleri sayesinde her hastanın cilt tipine, yaşam tarzına ve etnik kökenine göre epilasyon tedavilerini optimize ederek uygulama kolaylığı sağlar. Bu sayede, hastanın cilt tipine gözle bakarak karar verilen veya bir hastanın güneşte yanıp yanmadığına bakarak belirlenen epilasyon parametreleri çok daha sağlıklı bir şekilde, kişinin gerçek cilt tipine uygun olarak belirlenir.

  Elite iQ cihazı yüksek güçlü, 30A Nd:YAG sistemine sahip, çeşitli tedavileri gerçekleştirme kapasitesi olan bir cihazdır. Uygulama alanları arasında lazer epilasyon dışında, yüzdeki damarlı görünümün yok edilmesi, ciltteki güneş hasarlarının giderilmesi ve kırışıklıkların ortadan kaldırılması gibi birçok estetik uygulama yer almaktadır.

  Elite İQ cihazı ile lazer epilasyon tedavisi bacaklar, kol altı, bikini bölgesi ve sırt gibi tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir ve tüm cilt tipleriyle uyumludur. Elite İQ cihazının kullanım alanları şu şekildedir:

  • Ciltteki güneş hasarlarının yok edilmesi
  • Vücuttaki tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi
  • Yüzdeki ve bacaktaki damarlı görünümün giderilmesi
  • Yüz kırışıklıklarının tedavisi
  • Cilt canlandırma
  • Sedef hastalığı tedavisi

  Birçok insan vücudundaki tüylerden kurtulmak için ağda, tüy dökme gibi geleneksel tüy azaltıcı yöntemlere başvurmaktadır. Fakat bu yöntemler tüyleri kalıcı olarak azaltmada başarısız olduğu için lazer epilasyon yöntemi ile kıyaslandığında uzun vadede çok daha maliyetli ve zaman alıcı olmaktadır. Elite İQ ile lazer epilasyon tedavisi sayesinde tüm vücuttaki tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

  Elite İQ ile Lazer Epilasyon Tedavisi Benim için Uygun mu?

  Elite İQ lazer epilasyon cihazı kol altları, bacaklar, bikini bölgesi, sırt gibi tüm vücut bölgelerinde kullanılabilen ve tüm cilt tipleriyle uyumlu, son teknoloji bir cihazdır.

  Elite İQ ile Lazer Epilasyon Sonuçları Ne Zaman Görülür?

  Lazer epilasyon işleminden sonra sonuçların gözle görülür bir hal alması kişinin tüy kalınlığına ve işlem yapılan bölgedeki tüylerin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

  Neden Elite İQ?

  Elite İQ cihazı sahip olduğu son teknoloji melanin okuyucu sayesinde hastanın cilt tipini analiz ederek kişiye en uygun epilasyon parametrelerini belirler.

  Elite İQ ile Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

  Lazer epilasyon tedavisinin süresi işlemin yapıldığı bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Elite İQ cihazı ile gerçekleştirilen lazer epilasyon seansları ortalama 30 dakika sürmektedir. Elite İQ ile lazer epilasyon tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için kliniğimizi arayabilir, Op. Dr. Muharrem Demiroğulları ile iletişime geçebilirsiniz.


  Size nasıl yardımcı olabiliriz?