Paris Işıltısı Ankara

  Paris ışıltısı Ankara; hücrelerin kendini yenilemesi, güçlenmesi; cildin sıkılaşarak, daha parlak ve canlı hâle gelmesi için yapılan estetik uygulamadır. Mezoterapi dediğimiz, cildi canlandıran karışımların cilt altına uygulanması ile yapılan bu işlem, günümüzün en çok tercih edilen estetik uygulamalarından biridir.

  Paris ışıltısı uygulaması seanslar hâlinde yapılır. Tüm süreç tamamlandığında cildiniz ışıl ışıl ve sağlıklı bir parlaklığa kavuşur. Bu da olduğunuzdan çok daha genç, dinamik ve canlı görünmenize yardımcı olur. Ankara paris ışıltısı fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için Op. Dr. Muharrem Demiroğulları ile iletişime geçebilirsiniz.

  Paris Işıltısı Nedir? 

  NTCF 15 olarak da bilinen paris ışıltısı, günümüzün en etkili mezoterapi uygulamalarından biridir. Yani içeriğinde cilde yararlı aminoasitleri, koenzimleri, nükleik asitleri ve mineralleri içerir. Aynı zamanda hyaluronik asit de içerdiği için cildin çok daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Beslenerek güçlenen ve onarım sürecini başlatan cilt, pek çok kusuru kendi başına onarır ve cildiniz olduğundan çok daha genç görünmeye başlar.

  Paris Işıltısının Etkisi Nedir?

  Cildiniz gün içerisinde düşündüğünüzden daha fazla yıpranır. Ekran başında geçirdiğiniz süre, güneş, stres, sigara gibi pek çok dış etken cildinizi yorup, yaşlanma sürecini hızlandırabilir. Bu uygulama ile amaçlanan cildin nem dengesini korumak, hücre yenilenmesini desteklemek ve uygulama yapılan bölgeye gençleşme etkisi yaratacak bir ışıltı kazandırmaktır. Ankara paris ışıltısı uygulaması ile:

  • Cildin yapısal olarak güçlenmesi
  • Çevresel faktörlerin de etkisiyle mat ve cansız görünen cildin parlak ve canlı hâle gelmesi
  • Elastikiyet kaybının azaltılması
  • Cilde nem kazandırılması
  • Gözenek görünümünün azalması
  • İnce çizgi ve kırışıklıkların açılması
  • Güneşin neden olduğu deri hasarının minimuma indirilmesi
  • Cildin daha sıkı görünmesi sağlanabilir.

  Paris Işıltısı Kimler İçin Uygundur?

  Paris ışıltısı özellikle cildindeki kuruluk, cansızlık ve donuk görünümden rahatsız olan kişiler için ideal bir uygulamadır. Sadece estetik kusurların giderilmesi için değil, mevcut durumdaki sağlıklı cildin ışıldaması ve yaşlanma belirtilerine erken dönemde önlem alınması için de yapılabilir. Bu nedenle farklı yaş aralıklarından pek çok hastamızın tercih ettiği bir işlemdir. Uygulama 18 yaşını geçmiş herkese yapılabilir.

  Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Paris ışıltısı, en çok yüz bölgesinde tercih edilen bir işlemdir. Bununla birlikte:

  • Yüz
  • Boyun
  • Dekolte bölgesi
  • Kol
  • El üzeri gibi yaşlanma belirtilerinin yoğun olduğu bölgelere de uygulanabilir.

  Paris Işıltısı Kaç Seans Yapılır?

  PAris ışıltısından en iyi sonuçları alabilmek için minimum 5 seans uygulama yapılması gerekir. Bu süreçte cildin dinlenmesi ve hücre yenilenmesinin etkilerinin net bir şekilde görülebilmesi için aralıklı olarak uygulama yapılır. İlk seanslar 15 gün ara ile 3 kere; sonrakiler ise 30 gün arayla 2 kere yapılır.

  Paris ışıltısının etkisi oldukça kalıcıdır. Ancak kişi yoğun etkiyi korumak için belirli aralıklarla yeniden enjeksiyon yaptırabilir. Genellikle 1 – 2 yılda bir tekrarlanan kürler yeterli olmaktadır.

  Ankara Paris Işıltısı Fiyatları 2024

  Paris ışıltısı, günümüzde giderek daha fazla tercih edilen mezoterapi uygulamalarından biridir. Uygulandığı bölgedeki yenilenme, gençlik, pürüzsüzlük ve ışıltı oldukça belirgindir. Özellikle yüz bölgesine uygulandığında, kişinin tüm yüz ifadesini değiştiren, oldukça tatmin edici sonuçlar vermektedir. Paris ışıltısı, güvenilir hekimler tarafından yapıldığında oldukça güvenilir bir uygulamadır. Bu nedenle kişi dilediği sürece işlemi yeniden yaptırabilir. Uygulama sürecine ve kliniğe göre paris ışıltısı fiyatları ise değişebilir. Ankara paris ışıltısı fiyatları hakkında detaylı bilgi için Op. Dr. Muharrem Demiroğulları’nın kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.


  Size nasıl yardımcı olabiliriz?